Hakkımızda

1979 dan günümüze ; 

Edremit ‘te kendi sektörünün öncü firmalarından olan akçam mobilya Teknoloji ve sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik veren firmamız, imalatında Eğitimli, deneyimli, karşılıklı etkileşim ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş kişilerden oluşan profosyonel ekiplerimiz her geçen gün büyüyerek müşterilerin beklentilerini daha hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Birbirinden iddialı mutfak, banyo, yatak odası, vestiyer modellerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Teknoloji ve sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik veren firmamız,mimar ve tasarımcılarıyla profosyonel hizmet anlayışıyla Ürün tasarımlarında yeni trendlerini yakından izlemekte, her zevke ve her mekana hitap eden modeller sunmaktadır. dış mekanlarda pergule bahçe çitleri,ahşap tavan kapama ve lambiri sistemleriyle müşterilerine farklı hizmet alanlarında da hizmet vermektedir.

Akçam Mobilya olarak Müşteri odaklı çalışma önemli prensibimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılamayı; sonrasında ise beklentilerini yenilikçi bir yaklaşım içinde karşılamayı,

İmalat öncesi ve montaj sonrasında sunulan kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeyiz.

Eğitimli, deneyimli, karşılıklı etkileşim ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş kişilerden oluşan profosyonel ekiplerimiz her geçen gün büyüyerek müşterilerin beklentilerini daha hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Renovation anlayışıyla her türlü iş yeri proje uygulamaları , iç ve dış mekan   3d modellemelerle tasarım hizmetlerini müşteri hizmetine sunan ak çam mobilya mimar ve tasarımcı uzman usta kadrosuyla sizin çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir